29.03.2018

Podaj łapę

Częstochowskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt zaprasza w niedzielę, 8 kwietnia od godz. 13.00 na plac Biegańskiego. Na wszystkich czekać będą pokazy, koncerty i dobra zabawa.

Głównym celem imprezy będzie promocja adopcji zwierząt ze Schroniska. – W tym dniu będziemy starali się wpłynąć na świadomość ludzi, aby nie kupowali zwierząt, tylko podarowali najcenniejszy prezent, jakim jest nowy dom dla porzuconych, skrzywdzonych przez los zwierząt – napisali organizatorzy. – Pamiętajcie, że miłości nie da się kupić, ale można ją zaadoptować.

Podczas imprezy będzie można wesprzeć Schronisko zarówno finansowo, jak i darami rzeczowymi takimi, jak np. żwirek dla kotów, koce, ręczniki i inne akcesoria dla zwierząt.

W programie m.in. pokazy szkolenia psów, tańca, Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej  OSP oraz koncerty. Na scenie wystąpią: Zespół Claris, Iga Kozacka, Olek Klepacz wraz z Artystycznym Przedszkolem, Damian Banasiak Music, Ola i Daniel Kowaccy, Fisher Music. Imprezę poprowadzi Basia Michalska oraz Mateusz Jarzębiak- Góral. Więcej informacji znajdziemy na stronie: http://schronisko.czestochowa.pl/news.php?ItemId=134

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły