Pojedynek dwóch AZS-ów w Częstochowie. Faworytem olsztynianie

03.02.2017

Pojedynek dwóch AZS-ów w Częstochowie. Faworytem olsztynianie

Patrząc nie tylko na składy, ale wyniku obu drużyn, murowanym faworytem sobotniego starcia będą olsztynianie. Drużyna Andrei Gardiniego ma na swoim koncie 41 punktów i zajmuje piąte miejsce. Do lidera z Kędzierzyna Indykpol traci osiem “oczek”. W ostatniej kolejce pokonali u siebie 3:1 Łuczniczkę Bydgoszcz, odnosząc tym samym siódme zwycięstwo z rzędu.

Częstochowski AZS z każdym kolejnym meczem dopisuje do swojego konta następną porażkę. Po ostatnim spotkaniu z GKS-em Katowice, które przegrał 2:3, ma ich już dwanaście z rzędu. I wygląda na to, że nie ma co liczyć na przełamanie w meczu z Indykpolem. Można mieć jedynie nadzieję, że częstochowianie łatwo nie poddadzą się podobnie jak w pierwszym meczu oby drużyn, który przegrali w Olsztynie 1:3.

Rewanż rozpocznie się o godz. 17.

  • kr
  • zdj. Tomasz Kudala
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły