Policja zatrzymała 52-latka, który może mieć związek z zaginięciem matki i córki

15.02.2022

Policja zatrzymała 52-latka, który może mieć związek z zaginięciem matki i córki

Częstochowska policja zatrzymała 52-letniego mężczyznę, który mógł mieć związek z zaginięciem córki i matki z Częstochowy. Policja na razie nie ujawnia szczegółów dotyczących powodów zatrzymania mężczyzny.

Od 10 lutego policjanci poszukują zaginionej 45-letniej Aleksandry Wieczorek i jej 15-letniej córki Oliwii. Kobiety 10 lutego, wraz z psem rasy shih tzu, w nieznanych okolicznościach opuściły mieszkanie w Częstochowie przy ulicy Bienia i do chwili obecnej nie nawiązały kontaktu z bliskimi. Wczoraj policja apelowała, aby każdy, kto zna miejsce aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginione, albo osoby poruszające się się w nocy z 10/11 lutego fordem focusem o numerze rejestracyjnym SC1836F, zgłosił się na policję.

Dzisiaj policja zatrzymała w tej sprawie 52-letniego mężczyznę. Śledczy nie podali szczegółów. Wiemy jedynie, że prokuratura wszczęła dochodzenie w sprawie bezprawnego pozbawienia wolności, tj. o czyn z artykułu 189 kodeksu karnego.

Rysopis Aleksandry Wieczorek: wzrost 165 cm, sylwetka średnia, włosy ciemne do ramion, oczy ciemne, nos prosty, uszy przylegające, uzębienie pełne. W chwili zaginięcia mogła być ubrana w ciemnozieloną kurtę zimową do kolan i ciemne spodnie.

Rysopis Oliwii Wieczorek: wzrost 170 cm, sylwetka szczupła, włosy długie ciemny blond, oczy niebieskie, nos prosty, uszy przylegające, uzębienie pełne. W chwili zaginięcia mogła być ubrana w krótką białą kurtę zimową z kapturem obszytym jasnym futerkiem

  • TS
Najnowsze artykuły