Policjanci poszukują… właścicieli drewna

05.03.2019

Policjanci poszukują… właścicieli drewna

Wkrótce przed sądem stanie mężczyzna, który ukradł drewno z terenu leśnego w rejonie Starej Koloni. Tymczasem… lublinieccy policjanci poszukują osób, do których ono należało.

Do zdarzenia doszło 10 lutego. Dzielnicowi pełniący służbę w rejonie ul. Stalmacha w Lublińcu zauważyli mężczyznę pchającego wózek na zakupy wypełniony drewnem. Został on skradziony z jednego z lublinieckich sklepów. Drewno natomiast pochodziło z terenu leśnego w rejonie Starej Koloni. Amator cudzej własności odpowie przed sądem za swoje postępowanie.

– Wszystkie osoby, które w wymienionym okresie zauważyły na swoim terenie ubytki posiadanego czy składowanego drewna lub posiadające informacje dotyczące okoliczności kradzieży, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami prowadzącymi sprawę pod nr telefonu: 34 353 22 55 – apelują lublinieccy policjanci.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły