30.05.2018

Policjanci wzięli udział w przeglądzie dróg powiatowych

Po posiedzeniu Komisji Bezpieczeństwa i Porządku dla Powiatu Kłobuckiego odbyła się lustracja dróg. W działaniach udział wzięli również policjanci. Intencją przeglądu było skontrolowanie miejsc niebezpiecznych, a także ujawnienie nieprawidłowości oznakowania dróg oraz nawierzchni jezdni.

W działaniach uczestniczyli przedstawiciele Powiatowego Zarządu Dróg i Starostwa Powiatowego w Kłobucku, przedstawiciel KP PSP w Kłobucku, a także kłobuccy policjanci, m.in. Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego kom. Maciej Blukacz

Celem lustracji było skontrolowanie miejsc niebezpiecznych, a także ujawnienie nieprawidłowości oznakowania dróg oraz nawierzchni jezdni. Ponadto podczas objazdu dyskutowano nad możliwościami usprawnienia ruchu i ułatwieniem życia mieszkańców poprzez wprowadzanie zmian mających korzystny wpływ na komunikację w powiecie.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły