Policjanci z Ogniwa Konnego w Częstochowie zdobyli III miejsce na międzynarodowym turnieju

10.07.2024

Policjanci z Ogniwa Konnego w Częstochowie zdobyli III miejsce na międzynarodowym turnieju

Komendant Miejski Policji w Częstochowie insp. Dariusz Kiedrzyn zaprosił do siebie reprezentację garnizonu, która zajęła III miejsce w IV Międzynarodowym Turnieju Mundurowych Formacji Konnych w Łodzi. Szef częstochowskich policjantów osobiście pogratulował im wyniku i z dumą umieścił na honorowym miejscu zdobyty przez nich puchar.

Inspektor Dariusz Kiedrzyn osobiście pogratulował swoim policjantom z reprezentacji, która wzięła udział w IV Międzynarodowym Turnieju Mundurowym Formacji Konnych Łódź 2024. Wśród wielu drużyn z Polski, Czech, Słowacji, Węgier i z Niemiec, policjanci z Ogniwa Konnego w Częstochowie zajęli III miejsce w kategorii najlepsza polska drużyna.

Starszy sierżant Katarzyna Lewińska-Stępniewska na koniu Larnaka oraz starszy sierżant Wojciech Grajcar na Wanie, dumnie reprezentowali śląski garnizon.

We wtorek Komendant Miejski Policji w Częstochowie wyraził słowa uznania za osiągnięte w zawodach wyniki, które skutkowały zajęciem miejsca na podium. W rozmowie z mundurowymi docenił ich wkład i zaangażowanie w przygotowanie do zawodów oraz sportową postawę.

Zdobyty przez policyjnych jeźdźców puchar zajął honorowe miejsce w komendzie.

  • źródło: KMP w Częstochowie
Najnowsze artykuły