13.04.2018

Pomoc przyszła na czas

Pomyślny finał poszukiwań zaginionej mieszkanki Myszkowa. Po kilku godzinach intensywnych działań mundurowi odnaleźli kobietę.

Dzięki zaangażowaniu policjantów szczęśliwie zakończyły się poszukiwania kobiety, której zaginięcie zgłosiła jej rodzina. Według otrzymanych informacji, jej życie było zagrożone. W poszukiwania niezwłocznie zaangażowane zostały wszystkie patrole prewencyjne pełniące służbę na mieście. Zaginionej szukali policjanci drogówki, dzielnicowi i funkcjonariusze operacyjni pionów prewencji i kryminalnego. Wezwano również policyjnego przewodnika z psem tropiącym. Skorzystano też z pomocy specjalistów z komendy wojewódzkiej, zajmujących się wyszukiwaniem sygnałów urządzeń telekomunikacyjnych. Po ponad 3 godzinach szeroko zakrojonych poszukiwań, zaginioną odnaleźli policjanci z wydziału prewencji. Ranna kobieta leżała na ziemi w masywie leśnym. Policjanci udzielili jej pierwszej pomocy i wezwali na miejsce karetkę pogotowia. 43-latka znajduje się pod opiekę lekarzy.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły