Pomogli 79-latce wrócić do domu

11.10.2018

Pomogli 79-latce wrócić do domu

Kolejny raz w tym roku częstochowscy strażnicy miejscy pomogli starszej i zagubionej kobiecie trafić do domu.

Dyżurny częstochowskiej straży miejskiej został poinformowany, że w jednym z autobusów jest starsza, zagubiona kobieta. Funkcjonariusze pojechali we wskazane miejsce. Okazało się, że 79-latka rzeczywiście straciła orientację w terenie i nie wiedziała, gdzie jest, ani gdzie mieszka. Na szczęście strażnikom miejskim udało się ustalić adres zamieszkania. Kobieta została przekazana pod opiekę rodzinie.

Przy tej okazji straż miejska w Częstochowie apeluje, aby osoby starsze czy też małe dzieci, miały przy sobie karteczkę z numerem telefonu do najbliższej rodziny.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły