Pomogli choremu chłopcu

05.02.2019

Pomogli choremu chłopcu

Mundurowi z lublinieckiej komendy przyłączyli się do akcji charytatywnej, której celem było zebranie środków na leczenie 3-letniego Mikołaja ze Strzebinia. U chłopca wykryto złośliwy nowotwór oka. Na szczęście dzięki bezinteresownej pomocy udało się zebrać konieczne fundusze i chłopiec wyjechał już na leczenie.

To już kolejna taka sytuacja, kiedy policjanci aktywnie wspierają zbiórkę na leczenie chorego dziecka. Akcję zorganizowali mieszkańcy powiatu lublinieckiego. Tym razem oprócz indywidualnych wpłat na konto fundacji zbierającej środki na leczenie Mikołaja można było, w trakcie internetowej aukcji, wylicytować spotkanie ze Sznupkiem. Aukcja cieszyła się dużą popularnością, a wszystkie wylicytowane środki trafiły bezpośrednio na konto fundacji pomagającej Mikołajowi.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły