Pomysły na ślub marzeń w Galerii Jurajskiej

03.11.2018

Pomysły na ślub marzeń w Galerii Jurajskiej

Dziesiątki pomysłów na urządzenie ślubu i wesela można znaleźć w Galerii Jurajskiej. Tegoroczna edycja Targów Ślubnych tradycyjnie przyciągnęła kilkudziesięciu wystawców z różnych branż. Całość uświetni pokaz mody ślubnej – zarówno dla pań, jak i panów.

Wśród wystawców znajdziemy miedzy innymi właścicieli sal, restauratorów, firm zajmujących się produkcją foto i video, kapel weselnych, florystów, cukierników, a także profesjonalistów zajmujących się dekoracjami czy zaproszeniami.

Na miejscu można także poradzić się wedding-planerów, czyli ekspertów organizacji wesel, a także podejrzeć najnowsze trendy w modzie ślubnej. Te ostatnie zaprezentowane zostaną podczas specjalnego pokazu mody, na którym pojawią się m.in. suknie i garnitury.

W Jurajskiej znajdziemy także inne inspiracje. Na targach pojawią się zespoły grające na weselach, a także wypożyczalnie samochodów. Dzięki tym ostatnim będzie można zdecydować, czy pojechać na ślub w samochodzie retro czy współczesnym. Swoje show dadzą także barmani.

– W dwa dni będzie można zobaczyć w Galerii Jurajskiej wszystko, co potrzebne jest młodej parze do organizacji ślubu. W tym roku zgromadziliśmy kilkudziesięciu wystawców, głównie z Częstochowy i okolic, a także przygotowaliśmy setki inspiracji i dziesiątki pomysłów, także tych mniej tradycyjnych. Targi to idealne rozwiązanie, aby podejrzeć trendy, ale także poszukać bardzo konkretnych rozwiązań – mówi Violetta Dziubin-Łuszczyk, marketing manager Galerii Jurajskiej.

Targi odbywają się 3 i 4 listopada. Wstęp wolny.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły