06.02.2018

Popołudniowe spotkanie z bajką

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Olsztynie odbyło się popołudniowe spotkanie z bajką. Najmłodsi wysłuchali fascynującej opowieści, którą przeczytała Hanna Zbyryt, aktorka Teatru Rozrywki RZT Szymaszkowa z Zakopanego.

Do biblioteki przybyli najmłodsi czytelnicy z gminy Olsztyn. Podczas spotkania dzieci wysłuchały bajeczki pt. ,,Kura Adela”, autorstwa Joanny Krzyżanek.

Hanna Zbyryt wcielając się w rolę tytułowej Kury, swoją oryginalną aranżacją, przeniosła małych słuchaczy w bajkowy świat, ukazując codzienne problemy bohaterki opowiadania. Czytająca stworzyła niepowtarzalny nastrój, angażując małych czytelników do aktywnego udziału w spotkaniu. Dzieci na pamiątkę otrzymały kukiełki „cienie”, które własnoręcznie wykonała aktorka.

  • kg
  • zdj. UG Olsztyn
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły