Portugalczyk przekroczył prędkość. Stracił prawo jazdy

26.06.2019

Portugalczyk przekroczył prędkość. Stracił prawo jazdy

Ponad 100 km/h gnał 41-letni pirat drogowy, który wpadł w ręce policjantów z myszkowskiej drogówki. Kierowca przekroczył prędkość na ulicy Żareckiej w Masłońskim, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h. Obywatel Portugalii stracił już prawo jazdy.

W niedzielę w południe policjanci z myszkowskiej drogówki prowadzili kontrole prędkości na ulicy Żareckiej w Masłońskim. W tym miejscu obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. W pewnym momencie, na wyświetlaczu urządzenia mierzącego prędkość pojazdów, pojawił się wynik 101 km/h. Mundurowi natychmiast, zatrzymali kierowcę bmw. 41-letni obywatel Portugalii, który stworzył realne zagrożenie dla innych uczestników ruchu, został ukarany mandatem. Zgodnie z obowiązującymi przepisami mężczyźnie zatrzymano też prawo jazdy.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły