Poszukiwani świadkowie wypadku

20.09.2018

Poszukiwani świadkowie wypadku

Policjanci z Myszkowa poszukują świadków wypadku. 19 września kierujący pojazdem potrącił rowerzystę na ul. Nierada w dzielnicy Mrzygłód i zbiegł z miejsca zdarzenia. Ofiara wypadku w stanie ciężkim trafiła do szpitala.

Policjanci z Myszkowa wyjaśniają szczegóły i okoliczności wypadku drogowego do którego doszło wczoraj około godziny 18.30 w rejonie wiaduktu kolejowego na ulicy Nierada w dzielnicy Mrzygłód. Kierujący n.n pojazdem potrącił rowerzystę po czym odjechał z miejsca zdarzenia.

Policjanci z Myszkowa poszukują wszystkich świadków tego zdarzenia. Wszelkie spostrzeżenia prosimy kierować pod nr tel 34 315-32-55 lub 997 Informacje można również przekazać za pomocą poczty elektronicznej dyzurny@myszkow.ka.policja.gov.pl

 

źródło: KPP w Myszkowie

  • pn
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły