Poszukiwania zaginionej matki i córki. Czy ktoś widział ten samochód?

14.02.2022

Poszukiwania zaginionej matki i córki. Czy ktoś widział ten samochód?

Częstochowscy policjanci wciąż poszukują 45-letniej Aleksandry Wieczorek i jej 15-letniej córki Oliwii Wieczorek. Zaginione 10 lutego wraz z psem rasy shih tzu w nieznanych okolicznościach opuściły miejsce zamieszkania w Częstochowie przy ulicy Bienia i do chwili obecnej nie nawiązały kontaktu z bliskimi. Funkcjonariusze apelują do świadków, którzy w godzinach wieczornych lub nocnych z 10 na 11 lutego widzieli osoby, poruszające się samochodem osobowym marki Ford Focus o numerze rejestracyjnym SC 1836F o kontakt.

45-latka ostatni raz widziana była 10 lutego na ROD przy ul. Żyznej w Częstochowie. Po jakimś czasie jej córka kontaktowała się z babcią,  gdzie jest mama, bo nie ma jej na działce. Wkrótce i po nastolatce ślad zaginął.

Rysopis Aleksandry Wieczorek: wzrost 165 cm, sylwetka średnia, włosy ciemne do ramion, oczy ciemne, nos prosty, uszy przylegające, uzębienie pełne. W chwili zaginięcia mogła być ubrana w ciemnozieloną kurtę zimową do kolan i ciemne spodnie.

Rysopis Oliwii Wieczorek: wzrost 170 cm, sylwetka szczupła, włosy długie ciemny blond, oczy niebieskie, nos prosty, uszy przylegające, uzębienie pełne. W chwili zaginięcia mogła być ubrana w krótką, białą kurtę zimową z kapturem obszytym jasnym futerkiem.

Teraz w sprawie pojawił się nowy trop. – Apelujemy do świadków, którzy w godzinach wieczornych lub nocnych z 10 na 11 lutego widzieli osoby, poruszające się samochodem osobowym marki Ford Focus o numerze rejestracyjnym SC 1836F. Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje w tej sprawie lub nagranie z kamerki samochodowej, rejestrujące przemieszczający się pojazd proszony jest o kontakt z policją pod numerem 112 lub 997 – zaznacza podkomisarz Sabina Chyra-Giereś, oficer prasowy częstochowskich policjantów.

  • kg
Najnowsze artykuły