Poszukiwany sprawca zniszczenia

01.10.2018

Poszukiwany sprawca zniszczenia

Policjanci z komisariatu I w Częstochowie, wspólnie z prokuratorem, poszukują sprawcy zniszczenia parasola ogrodowego. Do zdarzenia doszło 29 czerwca 2018 roku na zapleczu jednego z lokali usługowych przy ulicy Boya – Żeleńskiego. Straty oszacowano na 2 tysiące złotych. Śledczy opublikowali wizerunek podejrzanego i proszą osoby, które są w stanie rozpoznać mężczyznę o zgłaszanie się na Policję.

Z dotychczasowych ustaleń policjantów z komisariatu I wynika, że 29 czerwca br., około 6.50 w jednym z lokali przy ulicy Boya-Żeleńskiego w Częstochowie ktoś podpalił parasol ogrodowy. Jego wartość została wyceniona na 2 tys. zł.

Świadkowie zdarzenia lub osoby mogące rozpoznać widocznego na zdjęciach i nagraniu mężczyznę, podejrzewanego o podpalenie parasola, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji I w Częstochowie tel. (34) 369 1151/ 1161 lub z najbliższą jednostką Policji – telefony 997, 112.

 

źródło i zdjęcie: KMP w Częstochowie

  • pn
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły