Poszukują 65-letniego mieszkańca Koziegłów

09.10.2019

Poszukują 65-letniego mieszkańca Koziegłów

Częstochowscy policjanci poszukują 65-letniego mieszkańca Koziegłów. Henryk Brzozowski zaginął 7 października. Mężczyzna choruje na cukrzycę. Z uwagi na przebytą chorobę ma zaniki pamięci, nie potrafi też obsługiwać telefonu. Każdy, kto zna miejsce jego aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginionego, proszony jest o kontakt z policją.

Henryk Brzozowski zaginął 7 października.

Rysopis zaginionego: wzrost 170 cm, włosy koloru ciemny blond z widoczną łysiną.

Ubiór zaginionego: szara podkoszulka, szara koszula w kratę, beżowa kurtka, czapka z daszkiem, czarne spodnie, obuwie letnie z siateczką.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Częstochowie – telefon (34) 369 12 55 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 112.

  • Katarzyna Gwara
Firmy z gwarancją
Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły