Poszukują sprawców pobicia [VIDEO]

05.12.2018

Poszukują sprawców pobicia [VIDEO]

Częstochowscy policjanci poszukują sprawców i świadków pobicia, do którego doszło 15 października w lokalu gastronomicznym w dzielnicy Tysiąclecie. Na nagraniu z monitoringu widać, jak mężczyzna w jasnej bluzie i towarzysząca mu kobieta, zaatakowali jednego z klientów.

Z dotychczasowych ustaleń policjantów z wydziału kryminalnego komisariatu III w Częstochowie wynika, że w nocy z 14 na 15 października, mężczyzna w jasnej bluzie oraz  towarzysząca mu kobieta zaatakowali jednego z klientów lokalu gastronomicznego w częstochowskiej dzielnicy Tysiąclecie. – Pokrzywdzony był bity pięściami i kopany, na szczęście nie doznał poważnych obrażeń ciała. W toku wykonywanych czynności śledczy ustalili, że mężczyzna w jasnej bluzie, oprócz polskiego, posługiwał się najprawdopodobniej językiem rosyjskim. Miał też tatuaże na klatce piersiowej. Kobieta i mężczyzna weszli do lokalu z psem średniej wielkości – relacjonuje podkom. mgr Marta Ladowska, oficer prasowy częstochowskich policjantów.

Świadkowie zdarzenia lub osoby mogące rozpoznać widocznych na zdjęciach – mężczyznę w jasnej bluzie i kobietę – proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komisariatu III Policji w Częstochowie tel. (34) 369 1523/ 1511/ 1255 lub z najbliższą jednostką policji – telefony 997, 112.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły