Poszukują sprawcy włamania

19.12.2018

Poszukują sprawcy włamania

Policjanci poszukują sprawcy włamania do domu jednorodzinnego w Lublińcu przy ulicy Szafera. Osoby, które mogą pomóc w zatrzymaniu włamywacza, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Lublińcu tel. 34/3532255.

Do zdarzenia doszło 22 listopada w Lublińcu przy ulicy Szafera. Sprawca włamał się do domu jednorodzinnego. Policjanci zajmujący się tą sprawą dysponują wizerunkiem osoby, która może mieć coś wspólnego z przestępstwem. Mundurowi proszą o kontakt wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego personaliów tel. 34/3532255 lub 997.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły