03.12.2017

Potrącił 12-latkę

12-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po wypadku, do którego doszło w Myszkowie. Wszystko wskazuje na to, że wybiegła na ulicę zza autobusu i wpadła wprost pod nadjeżdżającą osobówkę. Na szczęście jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Do zdarzenia doszło 30 listopada około godziny 12.30 w Myszkowie na ulicy Helenówka. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 12-letnia pasażerka gimbusa wysiadła z pojazdu i wybiegła na jezdnię wprost pod nadjeżdżającą skodę octawię, którą kierował 35-latek. Autobus z pasażerami, zatrzymał się na przystanku autobusowym. Dziewczynka została przewieziona do szpitala. Na szczęście zakończyło się na ogólnych stłuczeniach. Szczegóły i okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają myszkowscy policjanci.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły