Potrącił na przejściu dwóch mężczyzn

17.12.2018

Potrącił na przejściu dwóch mężczyzn

32-letni kierowca potrącił na oznakowanym przejściu dwóch mężczyzn. Do zdarzenia doszło na ul. Piłsudskiego w Myszkowie. Poszkodowani trafili do szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotę (15.12.) nad ranem. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 32-letni kierowca seata cordoby jadąc ul. Piłsudskiego od ulicy Leśnej, potrącił na oznakowanym przejściu dla pieszych dwóch mężczyzn. W wyniku zdarzenia poszkodowani – 23-latek i 27-latek – z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Mundurowi zatrzymali prawo jazdy 32-letniemu kierowcy. Policjanci szczegółowo wyjaśnią okoliczności tego zdarzenia.

Pamiętajmy, że zarówno kierujący, jak i pieszy powinien na drodze kierować się ZASADĄ OGRANICZONEGO ZAUFANIA!

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły