Poznaj z nami samochody Fiat i Fiat Professional!

28.11.2018

Poznaj z nami samochody Fiat i Fiat Professional!

Odyssey Sp. z o.o. pomoże Ci znaleźć odpowiedniego Fiata na Twoją kieszeń! Nasz przyjazny personel Działu Sprzedaży jest do Twojej dyspozycji, aby pomóc znaleźć Twoje nowe auto marki Fiat.

Sprawdź naszą aktualną ofertę nowych samochodów Fiat oraz nasze promocje i wybierz samochód odpowiedni dla siebie. Obecnie w salonie czeka na Ciebie wiele ciekawych ofert dostępnych od ręki.

http://www.fiat-tipo.odyssey-dealer.pl/

Odyssey Sp. z o.o. to autoryzowany salon i serwis marki Fiat w Częstochowie. Jesteśmy obecni na rynku motoryzacyjnym od 19 lat, a od 2016 roku jako dealer marki Fiat i Fiat Professional w Częstochowie. Dzięki prężnej i dynamicznej pracy oraz ciągłemu rozwojowi, od początku swojej działalności plasujemy się w czołówce najlepszych wyników sprzedażowych i jakościowych w Polsce. Jednym z naszych głównych celów jest zapewnienie Klientom profesjonalnej i komfortowej obsługi w zakresie zakupu samochodu, finansowania, ubezpieczeń oraz usług serwisowych.

Poznaj z nami samochody Fiat i Fiat Professional!
Odwiedź nasz salon, umów się do serwisu!

  • Odyssey Sp. z o.o.
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły