Prezentacja pełna atrakcji

21.02.2019

Prezentacja pełna atrakcji

Wyczekiwana przez kibiców Włókniarza prezentacja zawodników odbędzie się w piątek 22 lutego w Hali Sportowej Częstochowa przy ul. Żużlowej. Gwiazdą tegorocznego wydarzenia będzie Zenon Martyniuk z zespołem Akcent. Organizatorzy prezentacji przygotowali dla kibiców szereg atrakcji – zabawy i konkursy, w których do wygrania będzie m.in. karnet na sezon 2019.

Początek imprezy zaplanowano punktualnie na godzinę 17:45. O 18:00 ma wystąpić gwiazda disco-polo, która zaśpiewa dla częstochowskich kibiców swoje największe przeboje. Wstęp na to wydarzenie jest biletowane. Wejściówki w cenach 15 zł (trybuna górna) i 30 zł (trybuna dolna) są już do nabycia. Sprzedaż prowadzona jest w siedzibie klubu a także w sklepie komupterowym “Pat-Rox”. Wstęp bezpłatny obowiązuje dzieci do lat 12, czyli te urodzone w 2007 roku i później.

Organizatorzy zapowiadają różne atrakcje – w tym dla najmłodszych, którzy będą mogli skorzystać ze strefy animacji. Ponadto kibice po raz kolejny będą mieli okazję zapoznać się z modelami samochodów, które wystawią w holu częstochowskie salony. – Nie zabraknie również zabaw i konkursów z nagrodami oraz sesji autografów i zdjęć fanów z jeźdźcami naszego klubu – zapewnia klub.

Aby wziąć udział w konkursie i mieć możliwość wygrania karnetu na sezon 2019 wystarczy przyjść na wydarzenie, zrobić zdjęcie w specjalnym miejscu podczas prezentacji i opublikować z ciekawym podpisem na swoim profilu na Instagramie (należy pamiętać, by był publiczny) z hasztagiem #wszyscynawlokniarz i oznaczeniem profilu @sgp.media. Jury wybierze najciekawsze zdjęcie – zostanie one nagrodzone karnetem normalnym na cały sezon 2019.

  • Paula Nogaj
  • zdj. Tomasz Kudala
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły