23.02.2018

Prezentacja Rakowa przed rundą wiosenną

W piątek, 23 lutego w Centrum Kongresowo-Szkoleniowym przy ulicy Przemysłowej 9 odbędzie się prezentacja drużyny Rakowa przed rundą wiosenną w Nice 1 Lidze. Imprezę poprowadzą dziennikarze Polsatu Sport Paulina Chylewska i Marcin Feddek, a na scenie wystąpi również zespół muzyczny Rockodyl.

– Chcemy przedstawić zespół, który za kilka tygodni będzie grał o punkty w drugiej części sezonu. Taka prezentacja to również bardzo dobra okazja do oficjalnego powitania nowych zawodników, którzy zasilili Raków w zimowym okienku transferowym. Oczywiście przygotowaliśmy również inne atrakcje dla naszych kibiców. Między innymi wystąpi zespół muzyczny Rockodyl. Podczas prezentacji będzie można również nabyć gadżety naszego klubu oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z piłkarzami – mówi prezes Rakowa Janusz Żyła.

Klub poinformował, że wszystkie zaproszenie dla kibiców zostały już rozdane. Prezentację obejrzy więc komplet publiczności.

Początek o godz. 18.30.

  • KR
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły