Prezydent Andrzej Duda w Kłobucku

26.02.2019

Prezydent Andrzej Duda w Kłobucku

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda spotkał się z samorządowcami i mieszkańcami Kłobucka. Nad zabezpieczeniem wizyty głowy państwa czuwali m.in. kłobuccy policjanci wspierani przez mundurowych z katowickiej komendy wojewódzkiej oraz stróżów prawa z SPPP w Częstochowie. Wizyta przebiegła spokojnie i bezpiecznie, nie odnotowano incydentów lub zakłóceń prawa.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda przyjechał do Kłobucka na zaproszenie Starosty Kłobuckiego. Głównym punktem wizyty było spotkanie z samorządowcami i mieszkańcami w hali widowiskowo-sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Kłobucku.

Podczas wydarzenia, poza funkcjonariuszami z Służby Ochrony Państwa, nad bezpieczeństwem głowy państwa czuwali policjanci z kłobuckiej drogówki, z grupy rozpoznania minersko-pirotechnicznego i ogniwa patrolowo-interwencyjnego, a także dzielnicowi oraz kryminalni.

Wraz z mundurowymi z KPP w Kłobucku w zabezpieczenie imprezy zaangażowani byli również policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach oraz Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Częstochowie.

Funkcjonariusze czuwali nad bezpieczeństwem prezydenta oraz licznie zgromadzonych uczestników spotkania. Policjanci zabezpieczali trasę przejazdu kolumny prezydenckiej, jak również dbali o płynność ruchu na drogach.

Wizyta przebiegła spokojnie i bezpiecznie, nie odnotowano incydentów lub zakłóceń prawa.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły