Próbowała zabić dziecko. Została aresztowana

20.11.2017

Próbowała zabić dziecko. Została aresztowana

Sąd w Lublińcu przychylił się do wniosku miejscowej prokuratury i zastosował trzymiesięczny areszt tymczasowy wobec 33-latki z Woźnik podejrzanej o usiłowanie zabójstwa swojego dziecka. Po decyzji sądu kobieta zostanie przewieziona do aresztu w Krakowie.

Do zdarzenia doszło w czwartek po południu w Woźnikach. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, 33-latka wyrzuciła z okna swojego 2-letniego synka. Chłopiec przeżył upadek z wysokości kilku metrów i obecnie przebywa w szpitalu. Lekarze określają jego stan jako ciężki, ale stabilny. Kobieta została zatrzymana i poddana obserwacji psychiatrycznej. Usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa i decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

  • kg

Wielkimi krokami zbliżają się wybory samorządowe. W Częstochowie o fotel prezydenta ubiegać się będzie sześciu kandydatów. Na kogo zamierzacie oddać swój głos? Zachęcamy do zabawy! Głosowanie na naszej stronie zakończy się 15 października.

Na kogo zamierzacie oddać swój głos?

  • Krzysztof Matyjaszczyk (48%, Razem 427)
  • Tomasz Jaskóła (24%, Razem 218)
  • Artur Warzocha (11%, Razem 98)
  • Marcin Maranda (8%, Razem 72)
  • Martin Saczek (8%, Razem 71)
  • Jacek Krawczyk (1%, Razem 9)
Razem: 895

Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły