Promocje „black” i loteria

26.11.2021

Promocje „black” i loteria

W Galerii Jurajskiej szykuje się gorący okres promocji spod znaku „black”. W sklepach ceny spadną nawet o 70%. Pojawią się także inne akcje rabatowe organizowane przez obecne tu marki. Centrum handlowe przygotowało natomiast loterię z pulą nagród o wartości ponad 67 tys. zł.

W tym roku – z okazji „Black Friday”, a nawet „Black Week” – promocje, rabaty i obniżki można znaleźć w niemal wszystkich sklepach w obiekcie.

– Tegoroczny sezon „black” zapowiada się bardzo intensywnie. Z napływających do nas stale ofert sklepów wynika, że rabaty sięgają nawet 70%. Najczęściej jednak spotkać można obniżki z przedziału minus 40%-20% – mówi Violetta Dziubin-Łuszczyk, dyrektor marketingu Galerii Jurajskiej.

Nie brakuje także innych okazji. – Część sklepów przygotowała np. rabaty dla osób posiadających karty lojalnościowe danej marki, obniżki przy zakupie drugiej rzeczy lub bony rabatowe, które będzie można wykorzystać przy kolejnych zakupach. W tym roku naliczyliśmy aż 10 różnych rodzajów promocji, jakie klienci znajdą w sklepach – dodaje.

Akcja „black” ma szansę przyciągnąć tłumy polujących na okazję. Tym bardziej, że jest to pierwsza w pełni organizowana w dobie COVID-19.

– Rok temu „Black Friday” i „Black Week” pokrzyżował lockdown. W tym roku po raz pierwszy od dwóch lat możemy zorganizować to wydarzenie w pełni, mając wszystkie sklepy otwarte – mówi przedstawicielka Galerii Jurajskiej.

Już samo to ma szansę nakręcić ruch. Jak wynika z badań BioStat dla SMSAPI, w tym roku nawet 2/3 konsumentów odwiedzi sklepy w czasie trwania „czarnych” promocji.

Klienci w Galerii Jurajskiej znajdą jeszcze jedną dodatkową zachętę na zrobienie zakupów. Centrum handlowe w dniach od 25 listopada do 2 grudnia organizuje specjalną loterię pod hasłem „Loteria Pełna Przygód”.

– Osoby, które w te dni zrobią zakupy za min. 200 złotych będą mogły wziąć udział w loterii. Wystarczy, że odbiorą specjalny kupon loteryjny, zarejestrują go, następnie zeskanują w loteriomacie i wezmą udział w losowaniu. Do zgarnięcia jest aż 2211 nagród – informuje przedstawicielka galerii.

Wartość puli nagród przekracza aż 67 tys. złotych. Można w niej znaleźć m.in. tablety, ekspresy do kawy, parownice do ubrań, generator pary, oczyszczacze powietrza, roboty planetarne, młynki żarnowe do kawy, dzbanki filtrujące wodę czy kamerki samochodowe. Ponadto, w puli pojawia się aż 150 kart podarunkowych Galerii Jurajskiej o wartości 50 zł, a także 2000 czekolad.

  • kg
Najnowsze artykuły