Protest kłobuckich rolników

13.02.2019

Protest kłobuckich rolników

Kilka godzin trwał protest kłobuckich rolników na drodze krajowej nr 43 w Waleńczowie. – Akcja przebiegała spokojnie. Nie odnotowaliśmy żadnych incydentów – mówią policjanci.

Protest na drodze krajowej nr 43 w miejscowości Waleńczów (Gmina Opatów) odbył się we wtorek (12.02.). Trwał od godziny 11.00 do 13.30. Rolnicy przez kilkanaście minut przechodzili przez przejście dla pieszych – robiąc przerwę na rozładowanie natężenia ruchu. Nad bezpieczeństwem protestujących czuwali policjanci z kłobuckiej drogówki oraz Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły