Przechodziła przez jezdnię. Zginęła pod kołami

29.11.2017

Przechodziła przez jezdnię. Zginęła pod kołami

83-latka zginęła w wypadku, do którego doszło w miejscowości Lubsza. Kierowca osobówki potrącił ją, gdy przechodziła przez jezdnię.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło we wtorek (28.11.) przed godziną 17.00 w Lubszy. Na ulicy Lompy kierujący samochodem osobowym marki audi potrącił przechodzącą przez jezdnię 83-letnią mieszkankę tej miejscowości. Na skutek odniesionych obrażeń, kobieta zmarła na miejscu. Policjanci zbadali stan trzeźwości kierowcy. Przeprowadzone badanie wykazało, że 27-latek był trzeźwy. Szczegółowe okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają śledczy z KPP w Lublińcu.

  • kg

Wielkimi krokami zbliżają się wybory samorządowe. W Częstochowie o fotel prezydenta ubiegać się będzie sześciu kandydatów. Na kogo zamierzacie oddać swój głos? Zachęcamy do zabawy! Głosowanie na naszej stronie zakończy się 15 października.

Na kogo zamierzacie oddać swój głos?

  • Krzysztof Matyjaszczyk (48%, Razem 427)
  • Tomasz Jaskóła (24%, Razem 218)
  • Artur Warzocha (11%, Razem 98)
  • Marcin Maranda (8%, Razem 72)
  • Martin Saczek (8%, Razem 71)
  • Jacek Krawczyk (1%, Razem 9)
Razem: 895

Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły