Przedszkolaki z odblaskami

19.11.2018

Przedszkolaki z odblaskami

Tym razem w ramach akcji „Odblaski Ratują Życie” dzielnicowi z KP III w Częstochowie wygłosili prelekcję i wręczyli wszystkim maluchom odblaskowe opaski. Przedszkolaki zobowiązały się, że będą je nosić.

Dzielnicowi z KP III w Częstochowie asp. szt. Joanna Czerwińska-Słabik oraz mł. asp. Michał Wieleba przeprowadzili prelekcję o bezpieczeństwie oraz omówili pracę policjanta. Spotkanie odbyło się w Miejskim Przedszkolu nr 12 w Częstochowie. W prelekcji udział wzięło 110 przedszkolaków. Podczas spotkania każdy przedszkolak otrzymał odblaskową opaskę. Dzieci miały także możliwość obejrzeć policyjny radiowóz. To już kolejne przedszkole, które zostało obdarowane opaskami odblaskowymi w ramach akcji “Odblaski Ratują życie”. Partnerami kampanii na rzecz poprawy bezpieczeństwa na drogach są samorządowcy, przedstawiciele spółdzielni mieszkaniowych, MPK i prywatne przedsiębiorstwa.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły