16.10.2017

Przedszkole w Złotym Potoku prawie gotowe

Prace budowlane związane z budową Przedszkola w Złotym Potoku powoli dobiegają końca. Pieniądze na uruchomienie drugiego oddziału przedszkolnego gmina Janów pozyskała z Europejskiego Funduszu Społecznego. Ma on ruszyć w styczniu.

Obecnie wykonana jest elewacja budynku. Wnętrza przedszkola wyglądają okazale. Szczególnie efektownie wygląda posadzka żywiczna, która współgra z kolorowymi ścianami. Gotowe są również sanitariaty, oczywiście wszystkie są dostosowane do potrzeb najmłodszych użytkowników. Kończy się także budowa placu zabaw, który posiada bezpieczną nawierzchnię. Do wykonania zostało już niewiele prac. Wyposażenie przedszkola czeka obecnie jedynie na montaż, do wykonania pozostały jedynie drobne prace wykończeniowe i uporządkowanie terenu budowy. Planowany termin zakończenia prac budowlanych wyznaczony na 22 listopada, obecnie nie jest zagrożony.

SONY DSC

  • kg
  • zdj. UG Janów
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły