Przekroczył prędkość i… trafił do aresztu

12.09.2018

Przekroczył prędkość i… trafił do aresztu

Lublinieccy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego, dla którego brak „prawka” nie stanowił przeszkody do prowadzenia samochodu i brawurowej jazdy. Okazało się jednak, że przekroczenie prędkości i brak uprawnień do kierowania to nie jedyne przewinienia 34-latka. Kontrola drogowa zakończyła się dla niego zatrzymaniem i osadzeniem w areszcie.
W piątek przed 20.00, policjanci z drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego fordem, który na krajowej „jedenastce” w Sierakowie Śląskim przekroczył dozwoloną prędkość. Poproszony o okazania dokumentów 34-letni kierowca oświadczył, że nie ma prawa jazdy. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach informatycznych policjanci potwierdzili uzyskaną informację. Podczas kontroli okazało się jednak, że 34-letni mieszkaniec Tarnowskich Gór jest poszukiwany przez tamtejszy sąd. W związku z powyższym, mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do aresztu śledczego w Tarnowskich Górach.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły