fotograf ślubny częstochowa
Przekroczył prędkość i… trafił do aresztu

11.09.2018

Przekroczył prędkość i… trafił do aresztu

Lublinieccy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego, dla którego brak „prawka” nie stanowił przeszkody do prowadzenia samochodu i brawurowej jazdy. Okazało się jednak, że przekroczenie prędkości i brak uprawnień do kierowania to nie jedyne przewinienia 34-latka. Kontrola drogowa zakończyła się dla niego zatrzymaniem i osadzeniem w areszcie.
W piątek przed 20.00, policjanci z drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego fordem, który na krajowej „jedenastce” w Sierakowie Śląskim przekroczył dozwoloną prędkość. Poproszony o okazania dokumentów 34-letni kierowca oświadczył, że nie ma prawa jazdy. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach informatycznych policjanci potwierdzili uzyskaną informację. Podczas kontroli okazało się jednak, że 34-letni mieszkaniec Tarnowskich Gór jest poszukiwany przez tamtejszy sąd. W związku z powyższym, mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do aresztu śledczego w Tarnowskich Górach.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły