Przemysław Wrona odszedł z miejskiej rady

07.12.2018

Przemysław Wrona odszedł z miejskiej rady

Przemysław Wrona zrezygnował z bycia miejskim radnym. Polityk Koalicji Obywatelskiej w radzie zasiadał od ośmiu lat. – To był wspaniały okres w moim życiu i ciesze się, że mogłem być częścią historii częstochowskiego samorządu – zaznacza.

Przemysław Wrona planuje założyć własną działalność gospodarczą na terenie Górnego Śląska. – Stąd chcąc być uczciwym, podjąłem decyzję o rezygnacji z mandatu radnego. Z uwagi na to, że działalność zamierzam prowadzić na terenie Górnego Śląska, miałbym bardzo mało czasu na rzetelne wypełnianie mandatu radnego w Częstochowie, a jeżeli miałaby dotyczyć Częstochowy to mogłaby powodować konflikt interesu. Potrzeba zamknąć jeden etap w życiu by otworzyć następny – podkreślił.
Polityk zaznacza jednak, że nie zamierza całkowicie odciąć się od częstochowskiego samorządu. Deklaruje wsparcie i pomoc.  – Osiem ostatnich lat w radzie miasta to bardzo intensywny okres w moim życiu, który będzie dla mnie bardzo ważnym wspomnieniem. Jestem dumny, że mogłem być częścią częstochowskiego samorządu. Uważam ten okres za bardzo aktywny i cieszę się, że udało nam się wspólnie wiele cennych rzeczy zrobić dla naszego miasta. Życie publiczne zamieniam na działalność gospodarczą oraz wyczekiwane wolne chwile dla moich najbliższych – mojego 2- letniego synka oraz żony, która z dużą wyrozumiałością podchodziła do mojej pasji oraz działalności publicznej – podsumował.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły