Przestrzeń czeka na przedsiębiorców

19.07.2017

Przestrzeń czeka na przedsiębiorców

Hala ma łączną powierzchnię 3200 m2 i znajduje się na częstochowskich terenach Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przy ul. Ekonomicznej  (bocznej od ul. Leśnej), w bezpośrednim sąsiedztwie budowanej obwodnicy autostrady A1, 1500 m od węzła “Zawodzie”.

Wciąż dostępne są dwa segmenty hali,  o powierzchni 1603,92 m2 (moduł A i B) wraz z zapleczem socjalno-biurowym o powierzchni 128,32 m2.

Hala zostanie oddana do użytku w październiku tego roku.

Specyfikacje obiektu oraz szczegóły dotyczące wynajmu dostępne są na stronie http://www.arr.czestochowa.pl/hala-do-wynajecia  Krótkie video promocyjne można z kolei objerzeć na stronie https://www.facebook.com/arr.czestochowa/videos/1618064111601091/

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły