Przetarg na budowę ulicy

26.07.2017

Przetarg na budowę ulicy

Dotyczy ona ul. Kamińskiego wraz z fragmentem ul. Zagórskiego (od ul. Kamińskiego do ul. Orkana). Zakres robót obejmie m.in. budowę drogi lokalnej (na długości 525 m), obustronnego chodnika (o szerokości 1,25 – 2 m), kanalizacji deszczowej i technicznej oraz wodociągu wraz z przyłączami. W ramach prac zostaną także przebudowane skrzyżowania, zjazdy publiczne i indywidualne oraz istniejące uzbrojenie elektroenergetyczne.

Wykonawca inwestycji zobowiąże się także do rocznej pielęgnacji posadzonych roślin i założonego trawnika. Wyłoniony wykonawca powinien zrealizować inwestycję do końca października tego roku. Oferty w przetargu można składać do 4 sierpnia, do godz. 9.30 w siedzibie Miejskiego Zarządu Dróg (ul. Popiełuszki 4/6). Dodatkowe wymagania udziału w postępowaniu oraz szczegóły specyfikacji przetargowej znajdują się na stronie internetowej zamawiającego: http://mzd.czest.pl/przetargi/aktualne-przetargi-ogloszone

  • kg
  • zdj. UM Cz-wa
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły