Przewrócił w sklepie kobietę. Teraz poszukuje go policja

12.01.2022

Przewrócił w sklepie kobietę. Teraz poszukuje go policja

Lublinieccy policjanci poszukują świadków incydentu, do którego doszło na terenie marketu przy ulicy Lisowickiej. Nieznany sprawca przewrócił na podłogę kobietę i natychmiast uciekł. Osoby posiadające informacje w tej sprawie, są proszone o kontakt pod numerem telefonu 47 85 832 55 lub numerem alarmowym 112.

Do zdarzenia doszło 7 grudnia ubiegłego roku, około godziny 18:00, w markecie przy ulicy Lisowickiej w Lublińcu. Nieznany sprawca podszedł do stojącej przy półce z pieczywem kobiety i szarpiąc ją za kaptur, przewrócił na podłogę. W efekcie spowodował u niej spore obrażenia.

Według relacji poszkodowanej sprawca miał około 60 lat, wzrost około 170 cm, włosy siwe spięte w kucyk, siwą brodę, był średniej budowy ciała, ubrany w luźną kurtkę w kolorze zielonym – khaki, na twarzy miał maseczkę ochronną. Zaraz po zdarzeniu oddalił się w nieznanym kierunku.

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości sprawcy, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami prowadzącymi sprawę pod numerem telefonu 47 85 832 55 lub numerem alarmowym 112.

  • kg
Najnowsze artykuły