Przygotowania do rundy wiosennej

08.02.2019

Przygotowania do rundy wiosennej

Częstochowscy policjanci spotkali się z prezesem zarządu RKS Raków Częstochowa – Wojciechem Cyganem. Poruszono istotne kwestie związane z bezpieczeństwem kibiców podczas imprez sportowych organizowanych na stadionie przy ul. Limanowskiego. Runda wiosenna zbliża się bowiem wielkimi krokami – pierwszy mecz w naszym mieście odbędzie się w marcu.

Podczas wizyty w siedzibie RKS-u, policjanci przeprowadzili również lustrację obiektu zwracając uwagę m.in. na jego stan techniczny czy na sposób rozmieszczenia uczestników imprezy masowej na widowni zgodnie z prawem. Zauważone nieprawidłowości były na bieżąco konsultowane, ponieważ tylko wyeliminowanie ewentualnych zastrzeżeń – przy pełnej współpracy stron – może zagwarantować ład i porządek podczas piłkarskich spotkań.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły