Przygotowania Skry

08.02.2019

Przygotowania Skry

Skra w ramach przygotowań do rundy wiosennej stoczyła już pierwsze sparingi, a w minioną sobotę pokonała RKS Radomsko 5:2 – następnie zremisowała z Górnikiem II Zabrze 1:1.

-Na boisko przeciwko IV-ligowcowi (lider grupy łódzkiej) wybiegło kilku młodych zawodników Skry wspieranych przez doświadczonych kolegów. Nasz zespół miał nad rywalami przewagę organizacji gry, ale i szybkości. Skra oddała na bramkę przeciwnika przynajmniej kilkanaście strzałów z których pięć trafiło do siatki. Warto zwrócić uwagę na dwa gole Radosława Gołębiowskiego. 18-latek zagrał na prawym skrzydle, zaprezentował się z dobrej strony i zapewne dostanie kolejne okazje gry w sparingach pierwszej drużyny – zrelacjonował klub. Z Górnikiem nie poszło już tak łatwo. Ich rezerwy okazały się niezwykle szybkie i agresywne, dzięki czemu szybko zdobyta przez Skrzaki bramka nie na długo dała częstochowskiej drużynie prowadzenie. Wynik został wyrównany przez Górnika.

Foto: Skra Częstochowa

  • Paula Nogaj
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły