Przywiąż wagę do 1%

07.02.2017

Przywiąż wagę do 1%

Na placu przed ratuszem zebrali się mieszkańcy Częstochowy, przedstawiciele i podopieczni organizacji pozarządowych oraz uczniowie częstochowskich szkół. Celem happeningu było zwrócenie uwagi mieszkańców na działalność społeczną i rolę częstochowskich organizacji pożytku publicznego oraz promocja “1%”. Zgromadzeni wspólnie utworzyli ogromny napis “1 %”, po czym zastygli w bezruchu, dowolnie interpretując hasło “ZWAŻ NA 1%” – całość była filmowana z ziemi i powietrza – na podstawie materiału powstanie spot promujący kampanię ‘Przywiąż wagę do 1% w Częstochowie”. Uczestnicy unieśli również kolorowe karki, tworząc napis w barwach miasta. Na wszystkich czekały też dodatkowe atrakcje i ciepła herbata. Dodatkowo, dla przedstawicieli organizacji pożytku publicznego przygotowano konkurs na najlepszy baner promujący kampanię 1 %. Pierwsze miejsce oraz bon marketingowy na 1 tys. zł zdobyła Fundacja Walczę z SM. Kampanię “PRZYWIĄŻ WAGĘ DO 1% W CZĘSTOCHOWIE”, jak co roku zorganizowały: Urząd Miasta i Częstochowskie Centrum Organizacji Pozarządowych.

  • kg
  • zdj. kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły