Przywiązał psa do drzewa

13.08.2018

Przywiązał psa do drzewa

Trwają poszukiwania sprawcy, który przywiązał do drzewa psa. Zwierzę zostało uratowane dzięki reakcji mieszkańca i pomocy strażników miejskich.

Dyżurny częstochowskiej straży miejskiej odebrał w niedzielę telefoniczne zgłoszenie o psie przywiązanym do drzewa. Świadek poinformował, że od kilku godzin w krzakach przy Alei Pokoju słyszy szczekanie psa. Gdy poszedł sprawdzić, co się dzieje, zobaczył przywiązanego czworonoga do drzewa. Dzięki tej informacji strażnicy miejscy szybko oswobodzili zwierzę i dali mu wodę. Piesek trafił do schroniska dla zwierząt przy ul. Gilowej.

Straż miejska w Częstochowie apeluje do wszystkich osób, które rozpoznają psa, znają jego właściciela i mogą pomóc w ustaleniu sprawcy. Informacja o zdarzeniu została przekazana też na policję. Sprawca, który przywiązał psa do drzewa musi liczyć się z odpowiedzialnością karną za swój czyn.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły