14.03.2018

Przywiązał psa do drzewa

W kompleksie leśnym w rejonie Ciasnej i Pawełek mieszkaniec Zborowskiego znalazł przywiązanego do drzewa psa. Na szczęście stan kundelka wskazuje na to, że nie przebywał tam zbyt długo i pomoc nadeszła w porę. Policjanci proszą o kontakt osoby, które mogą pomóc w ustaleniu właściciela czworonoga.

Z dyżurnym lublinieckiej komendy skontaktował się mieszkaniec Zborowskiego, który poinformował o znalezieniu w lesie psa przywiązanego do drzewa. We wskazane miejsce natychmiast wyruszyli policjanci. W rozmowie ze zgłaszającym ustalili, że kundelek został przywiązany do drzewa i pozostawiony prawdopodobnie pomiędzy godziną 9.00 a 14.00. Zwierzakiem zaopiekowali się pracownicy gminy, a policjanci poszukują jego „opiekuna”.

Śledczy prowadzący sprawę proszą o kontakt wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu właściciela czworonoga

tel. 34/35 32 255 lub 997.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły