Rada Powiatowa OPZZ poparła kandydaturę Krzysztofa Matyjaszczyka

20.09.2018

Rada Powiatowa OPZZ poparła kandydaturę Krzysztofa Matyjaszczyka

Rada Powiatowa OPZZ w Częstochowie udzieliła poparcia Krzysztofowi Matyjaszczykowi w najbliższych wyborach samorządowych na Prezydenta Miasta Częstochowy, argumentując swoje stanowisko zaangażowaniem i dialogiem społecznym prezydenta, a także poszanowaniem praw pracowniczych.

Rada podziękowała prezydentowi za dotychczasowy wkład w rozwój miasta i zrealizowane inwestycje, wprowadzanie programów społecznych skierowanych do mieszkańców oraz obronę miejsc pracy w Częstochowie i regionie. Ponadto Rada zaapelowała do mieszkańców Częstochowy o aktywny udział w wyborach samorządowych.

 

źródło: Rada Powiatowa OPZZ

  • pn
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły