Raków Częstochowa. Informacje dot. karnetów i biletów

06.07.2019

Raków Częstochowa. Informacje dot. karnetów i biletów

Raków Częstochowa podał już informacje związane z zakupem biletów i karnetów na jesienną rundę Ekstraklasy. Mecze częstochowskiej drużyny jako gospodarza będą rozgrywane na stadionie w Bełchatowie – podano także informacje dotyczące właśnie tego obiektu.

Mecze Rakowa jako gospodarza w rundzie jesiennej sezonu 2019/2020 PKO BP Ekstraklasy rozgrywane będą na GIEKSA Arena w Bełchatowie. Stadion oddalony jest od Częstochowy o 75 kilometrów, a dojazd samochodem zajmuje od 50 minut do półtorej godziny. Na stronie internetowej Rakowa można sprawdzić rozkład trybun i sektorów tego obiektu. Bilety w przedsprzedaży będą kosztować następująco: bilet normalny 23 zł, bilet ulgowy 17 zł, bilet dziecięcy (do 7 r. ż.). Z kolei ceny biletów w dniu meczowym: 26 zł bilet normalny, 20 zł bilet ulgowy, 1 zł bilet dziecięcy (do 7 r. ż.). Ceny karnetów do 20 lipca wynoszą kolejno: karnet normalny 199 zł, karnet ulgowy 139 zł, karnet dziecięcy (do 7 r. ż) 10 zł. Bilet i karnet ulgowy sprzedawane będą na dotychczasowych zasadach, podobnie jak karnety. Dla tych kibiców, którzy zakupią karnet klub przewidział specjalne przywileje – m.in. pierwszeństwo zakupu biletów na mecze TOTOLOTEK Pucharu Polski. Obecnie trwają ostatnie prace nad nowym systemem, który ma znacznie ułatwić nabycie karnetów i biletów na mecze „Czerwono-Niebieskich”. Sprzedaż będzie prowadzona przez Internet oraz w punktach sprzedaży w Częstochowie i Bełchatowie. Więcej informacji ma zostać udzielonych w najbliższym czasie. Trwają również rozmowy na temat zorganizowanych wyjazdów na mecze domowe Rakowa rozgrywane w Bełchatowie. W najbliższym czasie ma zostać utworzona specjalna grupa na Facebooku, gdzie kibice będą mogli odnaleźć kompanów do podróży samochodem lub busem na własną rękę. Przypomnijmy, że w rundzie jesiennej sezonu 2019/2020 Raków rozegra w Bełchatowie dziesięć spotkań – pierwszy mecz z Koroną Kielce odbędzie się już 20 lipca o godz. 15:00.

  • Paula Nogaj
Firmy z gwarancją
Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły