Raków Częstochowa zagra w Nowym Sączu z Sandencją

11.05.2019

Raków Częstochowa zagra w Nowym Sączu z Sandencją

W sobotę 11 maja Raków Częstochowa zmierzy się na wyjeździe z Sandencją Nowy Sącz w ramach 33. kolejki Fortuna 1 Ligi. Będzie to przedostatni mecz w ramach tych rozgrywek.

Czerwono-niebiescy są liderem w tabeli z ilością 69 punktów. Sandencja z kolei znajduje się obecnie na 4. miejscu z 54 punktami. Spotkanie tych dwóch drużyn rozpocznie się o godz. 17:45. Raków Częstochowa poinformował ostatnio, że umowa z zawodnikiem Sebstianem Musiolikiem została przedłużona, a jego kontrakt obowiązywać będzie do 30 czerwca 2022 roku. – W 25 spotkaniach Sebastian zdobył łącznie 6 bramek. Jest młodym, pracowitym i ambitnym zawodnikiem. Liczymy, że w przyszłym sezonie jego bilans bramkowy się zwiększy, a swoją grą pomoże nam w walce o ekstraklasowe punkty – poinformował prezes Wojciech Cygan. Klub w porozumieniu rozwiązał natomiast kontrakt z zawodnikiem Dariuszem Formellą. -Dariuszowi dziękujemy za występy w naszych barwach i życzymy mu powodzenia w dalszej przygodzie z piłką – poinformował Raków Częstochowa na swojej stronie internetowej.

  • Paula Nogaj
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły