Raków Częstochowa zagra z Termalicą Nieciecza 1 grudnia

16.11.2021

Znana jest już dokładna data wyjazdowego meczu Rakowa Częstochowa w ramach 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski. Czerwono-Niebiescy zmierzą się z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza 1 grudnia o godz. 14:30.

Przypomnijmy, że podopieczni szkoleniowca Marka Papszuna w 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski mierzyli się z KKS-em Kalisz. Zespołowi z Częstochowy udało się wygrać 2:1. Obie bramki zostały zdobyte przez Czerwono-Niebieskich do przerwy. Spotkanie wydawało się być pod ich kontrolą, jednak druga połowa nie była tak łatwa. W końcowej części meczu gospodarze zdobyli bramkę i do końca walczyli z nadzieją na sprawienie sensacji. Ostatecznie Raków jako obrońca trofeum awansował do kolejnego etapu rozgrywek. Mecz z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza będzie transmitowany przez Polsat Sport.