Raków Częstochowa zmierzy się z Piastem Gliwice

03.02.2023

Raków Częstochowa zmierzy się z Piastem Gliwice

W najbliższą sobotę, 4 lutego o godzinie 15:00 Raków Częstochowa rozegra pierwszy mecz przy Limanowskiego 83 w 2023 roku. Rywalem Czerwono-Niebieskich będzie zespół Piasta Gliwice. Rolę arbitra głównego podczas spotkania pełnić będzie Szymon Marciniak.

Ze względu na utrudnienia na drogach klub zachęca, aby na stadion przybyć wcześniej. – Wiemy, że remonty drogowe nie ułatwiają punktualnego dotarcia na stadion, dlatego chcemy przekuć to w coś pozytywnego i zachęcić Was do jak najwcześniejszego przybycia na L83 i wsparcia zespołu już od startu rozgrzewki. O 14:30, czyli 30 minut przed pierwszym gwizdkiem wspólnie pokażmy drużynie, że tej wiosny może liczyć na jeszcze większe wsparcie trybun. Wybierając się na mecz, pamiętajcie o klubowych barwach, by stadion przy L83 nabrał czerwono-niebieskich kolorów – czytamy w specjalnym komunikacie z informacjami organizacyjnymi.

Na stadion przy ul. Limanowskiego można dostać się komunikacją miejską (linią tramwajową numer 3 oraz liniami autobusowymi numer 12, 19, 32 oraz 35). Po zakończeniu spotkania zostanie uruchomiony dodatkowy kurs tramwaju linii numer 3 na odcinku Stadion Raków – Fieldorfa-Nila. Dla kursu tego nie obowiązuje rozkład jazdy, a przewidywany odjazd z pętli Stadion Raków nastąpi około godziny 17:00-17:10.

Jeżeli zastanawiacie się nad przybyciem na to spotkanie, częstochowski klub informuje, że w sprzedaży pozostały ostatnie bilety. Sprzedaż prowadzona jest stacjonarnie od poniedziałku do soboty w Raków FanStore przy Limanowskiego 83 (10:00-20:00), w Sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej (10:00-22:00) oraz online. W dniu meczowym bilety będą dostępne również w kasach stadionowych od godziny 10:00. Sprzedaż biletów na trybunę B prowadzona jest również w sklepie MEDALIK przy alei Kościuszki 18/20 oraz przy Limanowskiego 83.

 

 

  • opr. pn
Najnowsze artykuły