Raków niepokonany!

22.08.2018

Raków niepokonany!

Wynikiem 2:0 zakończył się mecz Rakowa z GKS Katowice. Bramki dla czerwono-niebieskich zdobyli Dariusz Formella i Patryk Kun.

W ramach 6. kolejki RKS Raków wywalczył 3 cenne punkty na swoim własnym terenie. Mecz odbył się na stadionie przy ulicy Limanowskiego. Kolejne spotkanie odbędzie się w Niecieczy i tam podopieczni Marka Papszuna zmierzą się z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza.

Bramki:

1:0 – Dariusz Formella 39′

2:0 – Patryk Kun 82.

Kartki:

21′ – Daniel Rumin

75′ – Patryk Kun

92′ – Tomasz Midzierski

Składy:

RKS Raków: Gliwa – Kasperkiewicz, Niewulis, Góra, Mondek (86. Petrasek), Kun, Schwarz, Sapała, Formella (72. Domański), Radwański (88. Listkowski), Lewicki.

GKS Katowice: Pawełek – Midzierski, Kurowski, Błąd (87. Łyszczarz), Piesio, Bronisławski (62. Ancon), Lisowski, Kamiński, Słomka, Woźniak, Rumin (82. Andrzejczak).

  • pn
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły