fotograf ślubny częstochowa
Raków w ćwierćfinale!

06.12.2018

Raków pokonał w Suwałkach Wigry 3:0, tym samym awansując do ćwierćfinału Pucharu Polski!

Wynik 3:0 dla Rakowa potwierdził, że zespół z Częstochowy słusznie awansuje do najlepszej ósmeki Pucharu Polski. Mecz transmitowany był przez telewizję Polsat Sport. -Ostatni raz częstochowianie zameldowali się w ćwierćfinale tych rozgrywek w sezonie 2003/04 – przypomniał klub. Bramki w czwartkowym meczu zdobył Petr Schwarz (11 minuta spotkania), Tomas Petrasek (30 minuta spotkania). W 53 minucie odnotowano bramkę samobójczą.

Składy:
Wigry: Zoch – Karbowy (46. Polkowski), Sabiłło (83. Kaczmarczyk), Olszewski (46. Bida), Jurkowski, Najemski, Bartczak, Adamec, Karankiewicz, Kwaśniewski, Pawłowski.

Raków: Szumski – Niewulis, Petrasek, Kościelny, Bartl, Kun, Schwarz, Listkowski (82. Radwański), Domański, Szczepański (75. Zachara), Musiolik.

Źródło i foto: Raków RKS