Raków w ćwierćfinale!

06.12.2018

Raków w ćwierćfinale!

Raków pokonał w Suwałkach Wigry 3:0, tym samym awansując do ćwierćfinału Pucharu Polski!

Wynik 3:0 dla Rakowa potwierdził, że zespół z Częstochowy słusznie awansuje do najlepszej ósmeki Pucharu Polski. Mecz transmitowany był przez telewizję Polsat Sport. -Ostatni raz częstochowianie zameldowali się w ćwierćfinale tych rozgrywek w sezonie 2003/04 – przypomniał klub. Bramki w czwartkowym meczu zdobył Petr Schwarz (11 minuta spotkania), Tomas Petrasek (30 minuta spotkania). W 53 minucie odnotowano bramkę samobójczą.

Składy:
Wigry: Zoch – Karbowy (46. Polkowski), Sabiłło (83. Kaczmarczyk), Olszewski (46. Bida), Jurkowski, Najemski, Bartczak, Adamec, Karankiewicz, Kwaśniewski, Pawłowski.

Raków: Szumski – Niewulis, Petrasek, Kościelny, Bartl, Kun, Schwarz, Listkowski (82. Radwański), Domański, Szczepański (75. Zachara), Musiolik.

 

Źródło i foto: Raków RKS

  • Paula Nogaj
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły