Raków wygrał mecz z Bruk-Betem Termalicą

27.08.2018

Raków wygrał mecz z Bruk-Betem Termalicą

To już czwarte zwycięstwo z rzędu czerwono-niebieskich. Mecz z Termalicą Nieciecza zakończył się wynikiem 1:0, a bramkę zdobył Miłosz Szczepański.

Gol padł w 61. minucie spotkania. Do tego momentu było ono bardzo wyrównane. Raków utrzymuje się na pierwszym miejscu w tabeli z ilością 16 punktów. To aż cztery punkty różnicy pomiędzy Sandencją Nowy Sącz, która uplasowała się na miejscu drugim. Kolejne spotkanie odbędzie się już 1. września, ale wyjątkowo o godzinie 15:00. Czerwono-niebiescy podejmą na własnym boisku zespół z Olsztyna.

Bramki:
0:1 – Miłosz Szczepański 61′

Kartki:
26′ – Vlastimir Jovanović
41′ – Petr Schwarz
44′ – Szymon Lewicki
47′ – Mateusz Kupczak
52′ – Igor Sapała
58′ -Dawid Szymonowicz

Składy:
Bruk-Bet Termalica: Trela – Miković (77. Śpiączka), Szarek, Kupczak, Szeliga, Szymonowicz (69. Misak), Jovanović, Skóraś, Purece (88. Stefanik), Gergel, Gutovskis.

Raków Częstochowa: Gliwa – Kasperkiewicz, Niewulis, Góra, Mondek, Sapała, Schwarz, Kun (87. Petrasel), Szczepański (81. Radwański), Formella (59. Domański), Lewicki.

 

  • pn
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły