Raków wzmacnia rywalizację w defensywie

19.01.2017

Raków wzmacnia rywalizację w defensywie

Sołowiej przez ostatnie pół roku był piłkarzem Jagiellonii Białystok. Nie udało mu się jednak wywalczyć miejsca w składzie lidera Lotto Ekstraklasy i dlatego kilka dni temu rozwiązał umowę. Jako wolny zawodnik spośród innych wybrał propozycję Rakowa.

28-latek przygodę z piłką możną rozpoczął w zespole Dąb Dąbrowa Białostocka. Następnie reprezentował barwy między innymi: Sokoła Sokółka, Nielby Wągrowiec, Wigier Suwałki. Na zapleczu ekstraklasy grał dla trzech klubów: Górnika Łęczna, Floty Świnoujście i Zagłębia Sosnowiec.

Sołowiej występuje na środku obrony. Jest prawonożny i mierzy 189 centymetrów wzrostu. To trzecie wzmocnienie częstochowskiej drużyny. Wcześniej z Rakowem związali się Mateusz Lis i Tomasz Wróbel.

  • kr
  • zdj. arc
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły